Plamienie po okresie i czarno-różowa tkanka przy tabletkach antykoncepcyjnych

Proszę o szybką odpowiedz. Mam nieregularne miesiączki. Byłam u gin. I wszystkie badania wyszły ok. Nie byłam w ciąży. Zaczęłam brać tabletki anty na uregulowanie. Jestem w czasie drugiego opakowania. Okres dostałam tak jak powinnam jednak trwał tydzień. Po tygodniu przez 4 dni plamienie. Wczoraj mi wypadła dziwna tkanka ... Coś czarnego w połączeniu z różowym. To różowe wyglądało jak skóra czy coś takiego. Boję się ze coś poważnego. Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest ponowne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.