Różowe plamienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

W środę zażyłam ostatnią tabletkę anty i postanowiłam zrobić przerwę na jakieś 3 miesiące. Od piątku cały czas mam jakieś dziwne plamienie dosyć gęste jasno różowego koloru- nigdy nic takiego nie miałam. Zawsze po odstawieniu dostawałam mega czerwony i obfity okres. Od 3 tygodni biorę leki na niedoczynność tarczycy. Czy mój organizm 'zwiariował' i sam się unormuje czy wybrać się do lekarza? Test robiłam był negatywny...

Witaminy w ciąży

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę na razie obserwować. Gdyby sytuacja się powtórzyła za miesięc sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.