Plamienie po przyjęciu tabletek antykoncepcyjnych

Miałam 40 dniowe okresy a nastepnie długie przerwy dlatego lekarz postanowił "wywołać okres" i podać tabletki antykoncepcyjne wraz ze środkiem który zmniejszy krwawienie. po 5 dniach okres ustał na jeden dzień następnie pojawiły się krawienia/plamienia, to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne od niedawna uprawiam seks, zastanawiam się czy jest to wina tabletek czy moze partnera? do lekarza idę w przyszlym tygodniu dlatego chciałam się czegoś dowiedzieć.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Informacje podane przez Panią są stanowczo niewystarczające - jakieś tabletki antykoncepcyjne, jakieś środki zmniejszające krwawienie.
Na podstawie podanych informacji, udzielenie rzetelnej odpowiedzi na Pani pytania jest niemożliwe.