Plamienie po wykonaniu testu owulacyjnego

Witam, Dwa dni po wystąpieniu pozytywnego testu owulacyjnego zaczęłam plamić. Plamienie trwało bez przerwy aż do miesiączki. Zdarzyło się to już drugi raz. Jaka może być przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań np. oznaczenie poziomu hormonów.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u ginekologa, ktory po zbadaniu wskaze dalsze postepowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Bez badania ginekologicznego trudno ustalić przyczynę na podstawie tak niewielu danych klinicznych. Pozdrawiam