Plamienie dwa dni po stosunku a szanse na ciążę

Witam, czy jeśli przykładowo w sobotę test owulacyjny był pozytywny i kochałam się tego dnia oraz następnego (niedziela) to możliwe jest, że już we wtorek zaczęło się zagnieżdzenie? Pytanie stąd gdyż własnie we wtorek miałam jednorazowe plamienie. Czytałam, że zagnieżdzenie możliwe jest po ok 7 dniach od zapłodnienia. Jeśli to nie zagnieżdzanie to stąd ta krew?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko przewidzieć. Proszę koniecznie wykonać oznaczenie beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.