Zgrubienie pod językiem

Kilka dni temu wypiłam zimny napój i od tego czasu odczuwam dyskomfort, bo z prawej strony pod językiem mam jakby jakiegoś bąbla, jest niewielki i nie boli, tylko mnie irytuje, bo przy ruszaniu językiem jednak trochę boli. Niepokoi mnie to i wkurza i nie wiem, czy mam czekać, aż samo to zejdzie, czy zacząć działać. Co to może być? Mam nadzieję, że to nic groźnego.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze udać sie do lekarza rodzinnego, ktory po zbadaniu wskaze dalsze postepowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Pozdrawiam.