Naczyniak i bóle głowy
witam mam pytanie i zarazem problem mam silne bole tylu glowy mialam TG i rezonans magnetyczny i TK i wtedy wykryto nadczyniaka bole na jakis czas ustapily a teraz sie nasilily i atakuje mi ten bol wzrok i od jakiegos czasu bola mnie kosci nog co to moze znaczyc ze nadczyniak roznie?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, Szanowna pani, nie można wykluczyć, ze powodem bólów głowy jest naczyniak. Prosze pilnie skonsultować sie z neurologiem, ktory wskaze dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Pozdrawiam.