Plamienie przy leku Cyprest i luteinie

opiszę w skrócie. 3 miesiące bez okresu, lekarz przepisał luteinę oraz cyprest, przyszlo plamienie, trwalo 7 dni ale wzielam w koncu cyprest. nagle przyszedł obfity okres trwa 22 dni. teraz gdy odłożyłam tabletki na 7 dni okres ustał.jednak przed chwilą poczułam coś dziwnego. poszłam do wc i wyciekł ze mnie wielki czarny skrzep wielkości jaja albo nawet większy.. co to mogło być? mogłam być w ciąży i poroniłam ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie można wykluczyć poronienia. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.