Plamienie przy tabletkach Bonadea

Witam, mam pytanie o tabletki anty Bonadea. (1 opakowanie) Zdarzyło mi się, iż pominęłam 11 tabletkę,tzn wzięłam ją po upływie 12 godzin (13-14 h później). Byłam u ginekologa, który powiedział, iż ryzyko ciąży jest niewielkie. Dodam, że wystąpiło niewielkie krwawienie 3 dni później.Dalej brałam tabletki zgodnie z ulotka - dokładnie o jednej godzinie. Jednakże brzuch boli mnie od ponad tygodnia, a planowany okres powinien być za 6 dni. Wystąpiło kolejne plamienie.Czy jednak to ciąża?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wystąpienie dodatkowych plamień nie musi wskazywać na ciążę. W razie wątpliwości proszę wykonać test.