Plamienie w szóstym tygodniu ciąży

Dzień dobry, Jestem w szóstym tygodniu ciąży. Od niedzieli leciutko plamię. We wtorek na izbie przyjęć lekarz stwierdził, że na usg wygląda wszystko normalnie, ale przepisał duphaston 10mg 2x1. Wizytę u mojego lekarza mam dopiero 7.01. W opakowaniu jest 20tabletek,czyli 10dni brania. Skończę brać kilka dni przed wizytą u ginekologa. Czy odstawienie tego leku jest bezpieczne? Dziękuję za odpowiedź. Podrawiam

Nie powinno stanowić zagrożenia, ale w razie wątpliwości radziłbym skonsultować się telefonicznie ze swoim ginekologiem prowadzącym.