Jaki jest powód plamienia od miesiąca i jak sobie z nim poradzić?

od miesiąca plamie z pochwy. Najpierw było to ciemne brązowe plamienie, z czasem stało się krwiste. W trakcie plamienia powinnam dostać miesiączkę,nie wiem czy ona nastąpiła. Byłam u ginekologa - usg dopochwowe nic nie wykazało. Został przepisany Duphaston w dawce 2x1 przez 5 dni, a następnie 2x1 od 16 do 24 dnia cyklu. Po 5 dniach brania leku krwawienie nie ustąpiło. Przez cały okres krwawienia mam napuchnięte piersi jak przed okresem. Co może być przyczyną krwawienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u ginekologa i jak sadze badania hormonalne