Plamienie związane z zamianą tabletek antykoncepcyjnych

Kilka lat przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20. Od tygodnia używam tabletek holenderskich Ethinylestradiol/Levonorgestrel Sandoz 0,02/0,1 mg. Po pierwszych 2 tabletkach wystąpiło plamienie, ale tylko po współżyciu, natomiast po 7 tabletkach mam plamienia bardziej obfite. Czy to jest związane ze zmianą tych tabletek ?? Kiedy powinno się wszystko uregulować ??

Lek. Tomasz Budlewski

W tym momencie ciężko jest określić przyczynę takich czy innych objawów. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.