Plamienie a tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20

Witam,biorę trzecie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Sylvie 20,wcześniejszą miesiączke miałam dokładnie w tygodniowej przerwie od tabletek,teraz dostałam po jakoś dwoch tygodniach,została mi jedna tabletka, którą biorę dzisiaj i powinnam zrobić przerwę,natomiast nie wiem,czy mam ją robić skoro okres już mi się skończył, zastanawiałam się,czy to nie było plamienie,z którym niektóre dziewczny się spotykają, ale to był normalny trwający około tydzień okres, proszę o szybką odpowiedz,Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe plamienie może być działaniem niepożądanym tabletek. Proszę nie zmieniać schematu przyjmowania antykoncepcji.