Plamka w obrębie wargi sromowej

witam, od 2 dni czuje mrowienie na wardze sromowej a teraz wytworzyla sie czerwona mrowiaca plama, wyglada to na opryszczke i bardzo piecze. jednak nigdy wczesniej nie mialam opryszczki i nie uprawialam sexu od 3 miesiecy. czy to dalej moze byc opryszczka? i ile ona bedzie trwala? jak ja leczyc?

Lek. Tomasz Budlewski

Oprócz opryszczki może być infekcja lub tworzący się ropień. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.