Plamki na całej twarzy

borylam się z problemem plam jakie powstały po urodzeniu synka sześć lat temu. były najpierw małymi plamkami które zignorowałam a teraz to już są prawie na całej twarzy a zwłaszcza na czole i nad górna powieką ust. maja kolor brązowy. co to w ogóle może być i jak się te go skutecznie pozbyć

Piotr Pilarski

Bez zbadania ciężko odpowiedzieć na pytanie. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję w pierwszej kolejności udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu lekarz określi konieczność udania się do lekarza dermatologa lub lekarza chirurga dziecięcego.