Plamki na szyi rozchodzące się na klatkę piersiową

Witam! Od miesiąca-dwóch mam plamki na szyi, które rozchodzą się na klatkę piersiową. Czerwono - brązowe, nie swędzą. Co to może być? Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.

Witam,
Pani zmiany skórne powinien obejrzeć lekarz, jeżeli ma Pani problem z dostępem do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa proszę udac sie do Pani lekarza POZ-internisty.