Plamy i narośl na wątrobie a szanse i metody wyleczenia

Witam , mam pytanie, jesli na wątrobie usg wykazało plamy i narasl i prawdopodobnie stwierdzono nowotwora, jeszcze nie wykonano biopsji dotyczacej zlosliwosci tego nowotwora...jakie sa szanse i metody wyleczenia?Jest to osoba bardzo mloda....

Jak moge odpowiedzieć na pytanie jakie sa szanse i metody wyleczenia "tego nowotwora" , jeśli nie wiadomo czy on wogole jest , ani jaki jest ew. jego rodzaj i stopień zaawansowania??? zż