Stopień 3 D w wyniku biopsji

witam telefonicznie powiedziano mi wynik biopsji w chorobie celiaki pani powiedziala ze wynik odpowiada ze stopien 3 d . czytalam ze sa wyniki od A do C. czy mozliwe ze pomyila sie? jesli nie to czy to nowotwor 3 d?bo od 4 stopnia sa przedrakowe

Przy ocenie zastosowano skalę Marsha, w której stosuje się liczby od 1 do 4. Stopień 3 oznacza uszkodzenie kosmków jelitowych. Badanie wycinków pobranych przy endoskopii jest wskazaniem dla lekarza prowadzącego, jak dalej leczyć.
W informacji nie doszło do pomyłki.