Plamy na skórze nóg i łokci

mój syn ma 6 lat dostał plam na nogach i łokciach byłam u lekarza powiedział że to jakieś dziwne uczulenie pewnie z powietrza martwię się o syna bo tyle naczytałam się o takich chorobach dostał clemastinium i wapno mam czekać do środy co dalej się będzie działo

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Najbardziej prawdopodobną przyczyną opisanych zmian rzeczywiście jest alergia. Sugerowałabym zatem, tak jak lekarz prowadzący, by zastosowała Pani zalecone leki i obserwowała dziecko. Jeśli objawy nie ustąpią, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem pediatrą.