Planowanie ciąży a gęsta biała wydzielina z pochwy

Witam mam do pana pytanie jestem już po okresie 23.09 dostałam a 27.09 mi sę skończył ale to nie był taki okres jak zawsze na początku był czerwony a pużniej brązowy ale staramy się z mężem o dziecko ale z pochwy wydziela mi się gęsta biała wydzielina czy to oznacza że jednak mogłam zajść w ciąże i mieć okres? z góry dziękuje za odpowiedz POZDRAWIAM
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.