Planowanie ciąży i USG jajników

Od pół roku intensywnie staramy się o dziecko z partnerem. W trakcie wykonywania badań w badaniu USG padła diagnoza- jajniki o budowie policystycznej. Na razie nie mam stwierdzonego zespołu policystycznych jajników, Nie mam też większości objawów ale jest problem z zajściem w ciążę. Po laparoskopowym badaniu drożności jajowodów okazało się, że prawy jest "zatkany", pobrano próbkę jajnika. Wynik badania: "Obrzęknięty fragment jajnika bez widocznych pęcherzyków pierwotnych". Co ten wynik oznacza?

witam,
wynik oznacza że w tym jajniku nie ma pęcherzyków które mogą przekształcić się w funkcjonującą komórkę jajową.
Jeżeli drugi jajnik jest prawidłowy to szansa na ciążę będzie