Planowanie ciąży i wynik badania antygenu HBs

witam.planuję ciążę. zrobiłam badanie antygen HBs. wynik to 0.17 (norma 0-1). czas koalinowo-kefalinowy 35.3 (norma 26,1-38). proszę o interpretacje. byłam z wynikami u lekarza rodzinnego ale nie otrzymałam interpretacji.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki mieszczą się w granicy normy. Niemniej jednak wynik badania powinien zinterpretować lekarz chorób zakaźnych. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.