Planowanie ciąży po poronieniu u 19-latki

Witam! 2 tyg temu poroniłam, w 10 tyg ciąży nie było echa. Mam dopiero 19 lat jednak bardzo mnie to dotknęło, mojego chłopaka także. Mimo że ta ciąża była nieplanowana to zdecydowaliśmy się teraz spróbować ponownie. Chcemy iść do lekarza i wykonać badania przed próbami. Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają takie badania. Czy taka diagnostyka trwa długo?? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!!

Witam,
nie ma potrzeby wykonywać teraz żadnych badań.
Powinni Państwo jedynie odczekać min. 3 miesiące (3 cykle) przed kolejną próbą zapłodnienia, aby błona śluzowa macicy odpowiednio się zregenerowała i przygotowała na ciążę.