Prawdopodobieństwo ciąży w krótkim okresie po poronieniu

Poronilam ponad 4 tyg temu. N wizycie kontrolnej 2 tyg po poronirniu na usg widoczny byl dojrzewajacypecherzyk greffa. Wspolzylismy z mezem bez zabezpieczenia. Test daje wynik pozytywny , mam objawy tak jak na poczatku 1 ciazy. Czy moge byc znowu w ciazy?

witam,
tak może Pani, ale po poronieniu powinna Pani odczekać min. 3 miesiące aż błona śluzowa macicy się w pełni zregeneruje, aby zarodek mógł się prawidłowo zagnieździć