Planowanie dziecka a termin ostatniej miesiączki

witam mam 40 lat a moj partner 33 i bardzo pragnie dziecka 11 grudnia miałam okres to kiedy najwieksza szansa na poczecie moze byc .okres mam co 28 dni

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane informacje wskazują, że dni płodne przypadają między 21 a 27 dniem grudnia. Maksymalna szansa na poczęcie będzie natomiast 24 grudnia, czyli 24 godziny przed owulacją.