Data ostatniej miesiączki a planowanie dziecka

MAM PYTANIE MIALAM OKRES 11 GRUDNIA TO JAK Z PARTNEREM BEDE KOCHAC SIE Z 25 NA 26 GRUDNIA TO SA SZANSE NA ZAJSCIE W CIAZE OKRES MAM CO 28 DNI

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W Pani przypadku owulacja będzie miała miejsce najprawdopodobniej 25 grudnia. Najlepszy czas aby starać się o dziecko to 1-2 dni przed owulacją. Oczywiście z 25 na 26 także istnieje możliwość zapłodnienia.