W którym dniu cyklu są największe szanse na zajście w ciążę?

witam. pisze z zapytaniem jak wyliczyc dni plodne. cykle mam regularne co 28 dni ost dzien.miesiaczki byl 27.11.2013. czy jezeli doszlo do wspolzycia 10.12 to sa duze szanse na dzidzi? jezeli nie to.w.którym dniu sa najwieksze szanse. prosze o.odpowiedz pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najlepszy czas na zapłodnienie to 1-2 dni przed owulacją, czyli w Pani przypadku 12 - 13 dzień cyklu. Oczywiście w opisanym przypadku także istnieje spore prawdopodobieństwo ciąży, gdyż jest to najprawdopodobniej dzień owulacji.