Płód odklejony od pęcherzyka żółtkowego w 8. tygodniu ciąży

WITAM MOJA CORKA JEST W CIĄŻY , LEKARZ TWIERDZI ZE TO 8 TYG. WIELKOŚĆ WSKAZUJE NA 6 TYGODNI, BRAK SERCA HCG 6347. cZY TO MOŻLIWE ŻE PŁÓD OBUMARL 2 TYG. TEMU I hcg TYLE WYNOSI, LEKARZ JESZCZE POWIEDZAŁ ŻE ODKLEIL SIĘ OD PECHERZYKA ZÓŁTKOWEGO

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej jest to możliwe, że płód obumarł 2 tygodnie wcześniej. Pani córka powinna zaufać lekarzowi prowadzącemu.