Obumarcie płodu w 8 tygodniu ciąży
Witam, po raz drugi stwierdzono u mnie obumarcie płodu w 8tc. Mam już jedno dziecko z innym partnerem. W poprzedniej ciąży organizm mój odrzucał płód poprzez uporczywe wymioty. Dlaczego sytuacja się powtórzyła, czy tym razem też mój organizm odrzuca płód i jakie mogę wykonać badania przed kolejną próbą

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Kolejne obumarcie płodu wskazuje na konieczność dokładniejszej diagnostyki w celu poszukiwania przyczyny. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz na tej podstawie zleci wykonanie szczegółowych badań.