Po czym poznać początek porodu?
Witam serdecznie. Termin porodu mam wyznaczony na 1 stycznia ( wg om) a z usg połówkowego jest na 30 grudnia. Ostatnia wizyta u lekarza prowadzącego odbyła się 16 grudnia. Lekarka poinformowała mnie na co czekać i jak wyglądaja skurcze.. Nie mam skierowania na ktg ani na kolejne wizyty. Nie wiem co mam robić. Czuję się pozostawiona bez opieki. Kiedy mam się zgłosić do szpitala? Wolałabym czekać na poród w domu, ale z 2 strony boję się że coś przegapię.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Bez wątpienia nie przegapi Pani rozpoczynającego się porodu. W momencie pojawienia się objawów opisanych przez lekarza prowadzącego proszę niezwłocznie zgłosić się do szpitala.