Po czym rozpoznać bóle owulacyjne?

Od wczoraj boli mnie prawy jajnik, jest to uczucie ukłucia co parę sekund, dodam, że miesiączkę miałam równo tydzień temu i trwała tylko 2 dni, a przeważnie trwa 4-5, czy to może być ból owulacyjny? Nigdy jeszcze się tak nie przydarzyło i nie wiem co myśleć.

ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,

Ze względu na to, że nie podała Pani długości cykli trudno określić, czy kłucie w okolicy jajnika jest związane z owulacją. Nie jest to jednak wykluczone. W tej okolicy znajduje się również wyrostek robaczkowy. Być może to on jest przyczyną dolegliwości bólowych.

Gdyby objawy nie ustąpiły, proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam