Po czym rozpoznać ciążę?

Czy to ciąża? ostatnio współżyłam 21 października. 30 października dostałam normalny okres, który trwał 7 dni, a następny 3 grudnia, który też trwał 7 dni, ale był bardzo skąpy jak nigdy. Najpierw była jasne czerwona krew, a ostatnie dwa dni była brazowa. Krwi było bardzo mało na dzień starczał mi 1 tampon a na noc 1 podpaska.Ostatnio często jest mi niedobrze jak jem ale to nie przeszkadza mi w zjedzeniu posiłku.Ćwiczę codziennie ponad godzine, ostatnio pracowałam po 12 h dziennie. Czy to ciąża?

Lek. Magdalena Pikul

Ciąża wydaje się bardzo mało prawdopodobna. Diagnostyka w opisanym przypadku wykracza poza możliwości internetu. Proszę zgłosić się do lekarza.