Ból jajnika a ciąża

Witam, ostatni okres skończył mi się 30 grudnia, a trwał od 25.Moje okresy trwają przeważnie 5 dni. 30 grudnia kochałam się z chłopakiem,niestety bez zabezpieczenia, lecz stosunek nie trwał długo i chłopak nie doszedł we mnie. na następny dzień znów kochałam się z chłopakiem,lecz z zabezpieczeniem oraz skończeniem poza mną. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży jeżeli mój cykl trwa około 25 dni,a ja kochałam się w dwa pierwsze dni po zakończeniu okresu?dodam jeszcze że pobolewa mnie prawy jajnik.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. Nie da się go jednak określić w wartościach liczbowych. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego ryzykownego stosunku.