Po jakim czasie lub po ilu dniach od zapłodnieniu mogą wystąpić pierwsze objawy ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Pani pytanie. Niektóre kobiety nie mają żadnych dolegliwości w pierwszym trymestrze, inne z kolei po kilku tygodniach skarżą się na wzmożoną senność, metaliczny posmak, bóle podbrzusza, nudności, wymioty.

Brak objawów wyliczanych tak licznie w różnych zestawieniach w internecie nie świadczy o braku ciąży lub jej nieprawidłowym przebiegu.

Jeżeli obawia się Pani, że mogło dojść do zapłodnienia, proponowałabym wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam