Po jakim czasie mirtor oraz convival chrono zaczną w pełni działać?

Dzień dobry 4 miesiące temu zdiagnozowano u mnie zaburzenia afektywne dwubiegunowe (cyklotymię). Od pół roku mam nastrój depresyjny. 2 miesiące brałem lek lamitrin, który nie poprawił mojego stanu. Po zaprzestaniu braniu leku lamitrin lekarz przepisał mi lek convival chrono 500 mg - jedna tabletka dziennie na noc oraz mitror 30 mg -1 tabletka dziennie na noc. Leki te biorę od ponad tygodnia, co prawda stan niepokoju oraz napięcia minęły, natomiast utrzymuje się brak energii oraz problemy z funkcjami poznawczymi (3,5 roku temu miałem epizod psychotyczny i przez okres około 2 lat brałem neuroleptyki, stan funkcji poznawczych po epizodzie uległ co prawda poprawie, jednak funkcje poznawcze – koncentracja, pamięć, rozumienie zdań wielowątkowych podczas dyskusji sprawia mi problemy). Mam pytanie po jakim czasie mirtor oraz convival chrono zaczną w pełni działać. Wg lekarza przepisującego mi te leki energia i sprawność funkcji poznawczych powinny wrócić dzięki tym lekom.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Odpowiadając na Pana pytanie..., proszę dać sobie czas około miesiąca, na zadziałanie farmaceutyków, w pełni.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego nastroju Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605