Po jakim czasie mogę uprawiać sex bez dodatkowego zabezpieczenia przy Ovulastanie?

Witam, od tygodnia biorę tabletki antykoncepcyjne (pierwszą tabletkę wzięłam w pierwszym dniu miesiączki) OVULASTAN (jest to moje pierwsze pudełko i nigdy wcześniej nie stosowałam tabletek antykoncepcyjnych). Po jakim czasie mogę uprawiać sex bez dodatkowego zabezpieczenia np. prezerwatywy?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli rozpoczęła Pani przyjmowanie tabletek pierwszego dnia krwawienia to w tym momencie ochrona powinna być już zachowana. Proszę jednak pamiętać iż nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji.