Po jakim czasie najlepiej wykonać test ciążowy?

Witam, dwa miesiące temu doszlo miedzy mna a partnerem do zblizenia, nie doszlo do wytrysku, byl to 9 dzien cyklu ktory jest nieregularny. Po miesiącu i po 2 wykonałam test ciążowy ale nie z porannego moczu ale po tym czasie powinien byc juz wiarygodny? okres wystąpił 2 razy w dniach spodziewanej miesiączki Nie mam żadnych objawów ale wydaje mi się ze zaokrąglil mi się brzuch, czy mogę być w ciąży czy to kwestia strachu przed ciążą? Czy mogę być w ciąży pomimo że wszystko ja wyklucza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Na podstawie podanego opisu ciążę właściwie możemy wykluczyć.