Czy negatywny test ciążowy miesiąc po stosunku wyklucza ciążę?

Witam, czy pomimo tego że po miesiącu od stosunku wynik testu wyszedł negatywny mogę być w ciąży? Doszło do zbliżenia wszedł na chwile, bez wytrysku w 9 dniu cyklu który jest nieregularny. Po stosunku była miesiączka ale krótka jak zawsze u mnie 3-4 dni, miesiącpóźniej znów wystąpiła miesiaczka. Zero objawów jedynie boli czasami prawy jajnik. Pomocy!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ciążę właściwie możemy wykluczyć. Nie ma powodów do niepokoju.