Po jakim czasie od laparoskopii pęcherzyka żółciowego można wrócić do jazdy rowerem?

dzień dobry Tydzień temu miałam usunięty pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową, chciałabym zapytać kiedy mogę rozpocząć jazdę na rowerze (spokojną w stylu miejskim). Po zabiegu czuję się doskonale nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych.

Za około 2 tyg. czyli 3-4 tygodnie po zabiegu jeśli proces rekonwalescencji będzie przebiegał prawidłowo. Najlepiej zapytać o to chirurga, który będzie usuwał szwy pooperacyjne.