Po jakim czasie od zakończenia leczenia interferonem można farbować włosy?

po jaki czasie od zakończenia leczenia interferonem można włosy źa farbowanie jestem 6 miesięcy po leczeniu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie powinno być przeciwwskazań. W razie dalszych watpliwości zalecam wizyte u lekarza prowadzącego. Pozdrawiam

Proszę zapytać Pani Onkologa.
Moja opinia:
1. barwniki które nie wchłaniają się przez skórę ( typu woda utleniona - H2O2 lub henna ) i mocz nie jest następnego dnia ciemny - bez obaw bo nie są rakotwórcze
2. inne - zwiększone ryzyko

Spokojnych Świąt
Miłego Sylwestra :)

dr med. Andrzej Sawicki