Po jakim czasie występuje owulacja przy krążku?

Witam, chce dowiedziec sie po jakim czasie wystepuje owulacja jesli po stosunku zapomnialo sie wlozyc krazek i sostal wlozony okolo 10 godzin pozniej ? bylo to pod koniec pierwszego tygodnia cyklu. 3-4 dni pozniej byl wytrysk w srodku, czy mozliwa jest ciaza? Pozdrawiam

Ochrona antykoncepcyjna jest zmniejszona, istnieje możliwość, iż zaszła Pani w ciążę. Krążek ma tylko 3 godziny "tolerancji". Jeśli w przerwie nie wystąpi krwawienie z odstawienia, proponuję wykonać test ciążowy i skonsultować się z ginekologiem.