Po tabletkach powiększających penisa nie mam pełnego wzwodu - co robić?

Witam. Mam 25 lat. Zawsze chciałem mieć większego penisa, więc rok temu kupiłem tabletki na powiększenie penisa działające na naturalnych składnikach, które powodują, że ciała jamiste się bardziej rozciągają, przez co mogą pochłonąć więcej krwi (jedno opakowanie na 30 dni brania). Już w trakcie stosowania po dwóch tygodniach nie osiągałem pełnej, sztywnej erekcji. Nie wiem, czy to jest spowodowane moim niskim ciśnieniem krwi, złą dietą (bo nie jest ona obfita w warzywa itp.), czy czymś innym? Nie wiem co poradzić na moją dolegliwość. Dodam, że przed zastosowaniem tego specyfiku miałem normalną sztywną erekcję (penis był mniejszy, ale robił się sztywny), a teraz zazwyczaj jest niepełna albo jak jest sztywna, to nie utrzymuje się długo. Oczywiscie penis jest sporo grubszy i dłuższy o ok. 3 cm porownując ze stanem przed rozpoczęciem brania tych tabletek. Chciałbym, żeby erekcja była znów za każdym razem sztywna i utrzymywała się jakiś czas, bo czasem podczas kochania się z moją dziewczyną są nawet problemy z wejściem w jej pochwę. Dodam też, że kiedy to ja jestem w aktywnej pozycji podczas seksu, to erekcja opada po krótkim czasie, gdy jestem w środku pochwy, tak jakby krew z penisa była zabierana do mięśni, które w momencie mojej aktywności lóżkowej pracują i penis przestaje być sztywny. Prosze o pomoc, bo chciałbym, aby moja erekcja była znów sztywna przez co najmniej 10-15 min., kiedy uprawiam sex. Co mam zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.
25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Z opisu jaki Pan zamieścił wynika, że przyczyna problemu może mieć podłoże organiczne. Niestety może być to skutek leku, jaki Pan przyjmował. Ponieważ nie napisał Pan jaki to lek, można jedynie przypuszczać, że problem może być wynikiem jego działań niepożądanych. Konieczna jest zatem wizyta u lekarza urologa, który może pomóc rozwiązać problem. Proszę jednak być z nim szczerym i wziąć ze sobą opakowanie po leku.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z pozdrowieniami,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl