Pobieranie krwi do badań a stosowanie Cipronexu

Dzisiaj rano pierwszy raz wzięłam jedną tabletkę leku Cipronex. Zapomniałam jednak,że jutro mam pobieranie krwi do badań. Chcę wiec zapytać czy mam informować o tym osobę,która będzie jutro pobierać mi próbkę ? Kolejną dawkę leku mam wziąć o godzinie 10tej,a będzie to po pobieraniu krwi. Dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani,

Cipronex nie powienien mieć wpływu na wynik badania takiego jak morfologia krwi.

Pozdrawiam

Tomasz Wójcik