Pobyt w sanatorium dla zawodowego kierowcy

Dzieńdobry!!! mam takie pytanie, chodzi mi o mojego tate od 30 lat jest kierowcą zawodowym od 15 lat jezdzi na tirach za granicę nie chodzi do lekarzy bo wyjazdy ma w poniedziałki rano w wraca w piątek wieczoremjak go coś łapie to leczy się sam ale od jakiegoś dłuższego juz czasu narzeka na bóle kręgosłupa. Poszedł w końcu do lekarza rodzinnego, i zapytał o sanatorium i lekarz powiedział ze to jet dla udzi chorych a nie zdrowych takich jak on ... czy mozna załatwić sanatorium na chorobę zwodowa.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma chorobę zawodową? Proponuję udac się do lekarza ortopedy celem odpowiedniego postępowania.