Podawanie antybiotyków na infekcje układu oddechowego dziecku

Witam serdecznie, czy w ciagu miesiaca mozna dziecku podac czwarty antybiotyk?dwa pierwsze były na infekcje ukladu moczowego dwa nastepne na ukladu oddechowego.Jak to sie moze odbic na dziecku?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli wymaga tego stan zdrowia to nie tylko można ale trzeba. Oczywiście wiąże się to ze skutkami negatywnymi, jak w przypadku stosowania wszystkich leków.