Podawanie czopków Viburcol dla 5,5-miesięcznej córki na objawy ząbkowania

Moja corecKa ma 5,5 mies uzywam czopkow viburcol na objawy zabkowania . Moje pytanie jest jak czestto i ile dni pod rzad mozna stosowac te czopki zeby nie zaszkodzic? Czy jest ryzyko ze jelita jej sie przyzwyczaja i bez czopkow bedzie miala zatwardzenia? Na razie nigdy nie miala z tym wiekszych problemow. Jak czesto trzeba robic prZerwy w stosowaniu ich?

Witam. Tego typu preparaty najlepiej stosować jedynie doraźnie - wtedy gdy dziecko jest wyjątkowo niespokojne i pobudzone. Raczej nie spowodują one tendencji do zaparć.