Podawanie syropu ze świeżego buraka na przeziębienie u 4-miesięcznego dziecka

Wiatam. Mam 4,4 miesięcznego synka jest przeziębiony: katarek i kaszel czy mogę mu podawać syrop ze świeżego buraka?

Syrop z buraka nie jest lekiem na przeziębienie. Brak informacji o sposobie karmienia dziecka. Jeśli dziecko karmione jest piersia za wcześnie jeszcze na wprowadzanie dodatkowych produktów. Jeśli dziecko karmione jest mlekiem sztucznym mozna zacząć myślec o wprowadzaniu pokarmów dodatkowych (moze to byc takze naturalny syrop z buraka), ale nalezy robić to powoli, zaczynajac od jednej łyżeczki nowego produktu, obserwując reakcje dziecka.