Podejrzenie afty na policzku

Witam jakieś 5 dni temu wyszło mi coś dziwnego w jamie ustnej a zarazem na policzku lewym od wewnątrz coś wyglądające jak afta i guzek strasznie boli przy gryzieniu ( przegryzajac gryze się w ten guzek i ból jest nie do zniesienia) po 2 dniach doszło jeszcze przeziębienie katar uczucie zmęczenia lekki kaszel. Co to może być ? Czy to zwykła afta czy coś gorszego ? Miewam niekiedy afty ale nigdy nie widziałem towarzyszącego guzka zawsze mam od wewnątrz wargi nigdy nie miałem w tym miejscu.

To jest fałd błony śluzowej policzka pod którym uchodzi przewód Stenona,przewód odprowadzający ślinę ze ślinianki przyusznej. Przygryzłeś go chyba. Zbadaj zęby 6,7,8 po tej stronie. Może trzeba coś tam przypiłować co by go nie nagryzać? Idź do dobrego stomatologa.