Podejrzenie choroby Parkinsona u 77-latki a wynik rezonansu

Moja Mama (lat 77) ma podejrzenie o chorobę Parkinsona. Wynik rezonansu: w obrębie istoty białej l.półkuli corona radiata i częściowo centrum semiovale obecne trzy ogniska hyperintensywne, największe 10 mm. W/w zmiany sygerują ogniska demielinizacyjne. Pojedyncze ogniska blizn naczyniopochodnych do 5 mm na poziomie jądra soczewkowego p.półkuli. Czy w/w wynik potrwierdza podejrzenie, czy jest to coś innego? Dziękuję za pomoc!

Konieczne badanie neurologiczne,
To za późno na chorobę Paarkinsona, Może ? objawy zespołu Parkinsonowskiego na tle naczyniowym.
Pozdrawiam