Co może oznaczać taki wynik rezonansu u 45-latki?

Witam! Co może oznaczać taki oto wynik rezonansu? Otrzymane obrazy wykazują w istocie białej podkorowej i okolokomorowej obu półkul mózgu około dziesięciu ognisk podwyższonego sygnału T2FLAIR i wymiarach do 6mm.Zmiany są bezodczynowe i budzą podejrzenie w pierwszej kolejności ognisk w przebiegu choroby drobnych naczyń mózgowych.. Morfologia ognisk nie jest charakterystyczna dla zmian demielinizacyjnych jednak nie można wykluczyć zejścia chorób zakaźnych oraz malformacji naczyniowych.

Niezbędne są dane kliniczne aby analizować wynik badania pacjenta. Ja mogę jedynie przepisać to co stwierdzono w badaniu - Morfologia ognisk nie jest charakterystyczna dla zmian demielinizacyjnych jednak nie można wykluczyć zejścia chorób zakaźnych oraz malformacji naczyniowych.